NL FR
NL FR

Wie is wie?


de heer mr. B. Roest (Bob)
notaris / fiscaal jurist
b.roest@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 453851

mevrouw mr. K.T.R. Josiassen (Kayleigh)
jurist / familierecht en ondernemingsrecht
k.josiassen@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 453851

mevrouw V. Bakx (Veronique)
notarieel medewerker / registergoed
v.bakx@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 456750

mevrouw A. J.T.M. Burgers (Angelica)
notarieel medewerker / registergoed
a.burgers@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 453851

mevrouw M.M.I. de Hullu-Vercruijsse (Marianne)
boekhoudkundig medewerkster
m.hullu@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 453851

mevrouw M. Cornelius-de Koster (Miranda)
notarieel medewerkster / familierecht
m.cornelius@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 453851

mevrouw J.A.J. Fremouw (Joyce)
notarieel medewerkster / receptie / directiesecretaresse
j.fremouw@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 456765

mevrouw J.A. Hamelijnck-Vermeulen (Anne)
notarieel medewerkster / receptie
a.hamelijnck@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 453851

mevrouw N.S. Luteijn (Nicoline)
notarieel medewerkster / familierecht
n.luteijn@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 456751

mevrouw T.A. Thomaes-Verhage (Tanja)
notarisklerk / familierecht en internationale schenkingen
t.verhage@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 453851

mevrouw C. van Baal (Corien)
notarieel medewerkster / familierecht
c.vanbaal@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 453851

mevrouw M. Bogema-Bouwens (Monique)
notarieel medewerkster / registergoed
m.bogema@henrnotariaat.nl
+31 (0)117 456751